Parduodamas gyvenamasis namas Marijampolės sav., Puskelniuose, Šešupės g.
Kaina | 220 000 € |
---|
1 kv. m kaina: | 677 € |
---|
![]() | ![]() |
---|
Bendras pastato plotas: | 325.00 kv. m. |
---|---|
Naudingas plotas (kv. m): | 122.16 kv. m. |
Aukštų skaičius: | 2 |
Kambarių skaičius: | 5 |
Statybos metai: | 1986 |
Sklypo plotas: | 77.05 a (0.7705 Hektarai) |
Namo būklė: | Įrengtas |
---|---|
Garažo plotas (kv. m): | 400.00 kv. m. |
Vandentiekis: | Miesto vandentiekis |
---|---|
Kanalizacija: | Miesto kanalizacija |
Ypatumai / įranga
- Signalizacija
- Židinys
- Su baldais
- Buitinė įranga
- Yra pirtis
- Balkonas/Terasa
- Garažas
- Asfaltuotas privažiavimas
Komentarai
Puskelnių gyvenvietėje parduodamas išskirtinis namas 325m2 su dideliu sklypu 77,05a, tame tarpe 31,97a gyvenamosios paskirties ir 45,08a žemės ūkio paskirties. Namas dviejų aukštų su rūsiu , rūsyje įrengta kelių tipų šildymo sistemos- kieto kuro, granulinio ir elektrinis šildymo katilas pats moderniausias. Namas mūrinis , statytas profesionaliai su visais numatytais poreikiais kokybiškam gyvenimui. Kambarių išplanavimą galima keisti. Antrame aukšte yra kondicionavimo sistema. Yra terasos , čia pabuvus ilgiau , jaučiama teigiama energija , nes kieme yra išpuoselėtas sodas, aplinkoje daug medžių ir vaismedžių , retų augalų . Visa teritorija aptverta ir apsodinta tujomis bei kitais miško medžiais. Kiemo vartai automatiniai , reguliuojami pulteliu , garažo vartai , ūkiniai pastatai , požeminis ventiliuojamas sklepas daržovėms, kiti dideli ūkiniai pastatai su galimybe vystyti verslą, geros būklės, taip pat dideli stikliniai šiltadaržiai kur yra galimybė auginti ekologiškas daržoves ir net ne tik sau. Didžiuosiuose ūkiniuose pastatuose yra ne tik galimybė laikyti sunkiąją ūkio techniką , bet ir ją remontuoti , yra požeminiai nusileidimai.
Didelis įžuvintas tvenkinys su pirtimi . Atskiras įvažiavimas iš laukų pusės , yra vartai ir kelio servitutas.
Šešupės gatvė netrukus baigiasi akligatviu , gale yra užtvanka , pėsčiųjų tiltelis per upę į Puskepurių kaimą, rami vaizdinga vietovė , dienos metu vaikštinėja stirnos.
Didelis įžuvintas tvenkinys su pirtimi . Atskiras įvažiavimas iš laukų pusės , yra vartai ir kelio servitutas.
Šešupės gatvė netrukus baigiasi akligatviu , gale yra užtvanka , pėsčiųjų tiltelis per upę į Puskepurių kaimą, rami vaizdinga vietovė , dienos metu vaikštinėja stirnos.
![]() |
Kontaktai
KainaKaina: 220 000 € |
Užklausti apie objektą |
KontaktaiRasa Mockuvienė
Pardavėjas:
Telefonas pasiteirauti: Elektroninis paštas: Susisiekti Marijampolė El. paštas: [email protected] www.domoplius.lt/rasa
Pardavėjo tapatybė patvirtinta
|