Druskininkų g., Palanga, 2 kamb.

500 €

Druskininkų g., Palanga, 2 kamb. – nuotrauka 1
0
7
Atnaujinta prieš 6 val.

Druskininkų g., Palanga, 2 kamb.

500 €

9 €/kv. m.

  • 53

  • 4/4 aukšt.

  • 1974 m.

  • 2 kamb.

Apie objektą

  • Būklė

    Dalinė apdaila

    Įrengimo paskola
    Iki 25 000 Eur
  • Šildymas

    Autonominis dujinis

Ilgalaikei nuomai išnuomojamas 2-iejų kambarių butas Palangoje, Druskininkų g.: – Adresas: Druskininkų g. 4, Palanga. – Statyba: 2021 m. namas renovuotas. – Pastato tipas: mūrinis. – Šildymo tipas: centrinis kolektorinis. – Aukštas: 4a. iš 4a. – Buto plotas: 53 kv.m. – Su baldais ir buitine technika. – Kondicionierius. – Yra balkonas (vakarinėje pusėje). – Langai orientuoti į rytų ir vakarų puses, todėl butas saulėtas ir šiltas. – Yra rūsys (8 kv.m.). – Automobilio bendra parkavimosi aikštelė namo vidiniame kieme ir palei gatvę. – Tvarkinga laiptinė, kodinė spyna. Kaina – 550 Eur/mėn + komunaliniai mokesčiai Depozitas – vieno mėnesio nuomos kaina. Vienkartinis mokestis agentūrai – 100 Eur + PVM *Apžiūra galima ir savaitgaliais. *Kreipkitės visais pirkimo ir pardavimo, ilgalaikės nuomos klausimais. Marija Kurpoviesienė +370 656 71950

Kaina ir finansavimas

Kaina

Kaina už m²

500 €

9 €/kv. m.

Būsto paskolos skaičiuoklė

Būsto kaina
Paskolos laikotarpis
m.
Pradinis įnašas
  • 10%50€

  • 15%75€

  • 20%100€

Metinė palūkanų norma:3.75 %

Preliminarus įmokos dydis

2 €

Gauti pasiūlymą
Partneris
VisiBankai
Pateikiame ne mažiau nei 5-ių kredito įstaigų pasiūlymus, kai tai leidžia finansinės kredito gavėjo galimybės. Skaičiavimai yra preliminarūs ir gali skirtis atsižvelgiant į kiekvieno banko atskirus reikalavimus ir gavėjo finansinį pasą. Administravimo kainos ir sąlygos priklauso nuo pasirinkto banko.Pateikiame ne mažiau nei 5-ių kredito įstaigų pasiūlymus, kai tai leidžia finansinės kredito gavėjo galimybės. Skaičiavimai yra preliminarūs ir gali skirtis atsižvelgiant į kiekvieno banko atskirus reikalavimus ir gavėjo finansinį pasą. Administravimo kainos ir sąlygos priklauso nuo pasirinkto banko.

Vieta

Papildomos paslaugos

Paskola būsto įrengimui ir remontui

Būsto remontui – iki 25 000 € su fiksuotomis palūkanomis.

Mėnesio įmoka148,53 €
Gaukite pasiūlymą
PartnerisGF bankas
Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio. Pavyzdžiui, skolinantis 10 000,00 € ir sutartį sudarant 120 mėn., metinė palūkanų norma - 5,50 %, mėnesinis tvarkymo mokestis - 0,40 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 13,65 %, mėnesio įmoka - 148,53 € (paskutinė įmoka - 148,08 €), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 17 823,15 €. Skolinantis kitokią sumą ar terminą ar pridėjus draudimą - nurodyti dydžiai gali skirtis.Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio. Pavyzdžiui, skolinantis 10 000,00 € ir sutartį sudarant 120 mėn., metinė palūkanų norma - 5,50 %, mėnesinis tvarkymo mokestis - 0,40 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 13,65 %, mėnesio įmoka - 148,53 € (paskutinė įmoka - 148,08 €), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 17 823,15 €. Skolinantis kitokią sumą ar terminą ar pridėjus draudimą - nurodyti dydžiai gali skirtis.

Pardavėjas

Marija Kurpoviesienė

Pardavėjo tapatybė patvirtinta

Siųsti žinutę pardavėjui

Parašykite, kas jus domina: objekto būklė, kaina, apžiūra ar kitos sąlygos.

  • Įsiminė-
  • idD8773324
  • Įkelta2026-08-06