Vasara – gražiausių švenčių metas. O kas gali būti maloniau nei ypatingą progą paminėti jaukioje, išradingai puoštoje erdvėje? O jei tai terasa, pievelė už namo ar tiesiog miškas? Atsiveria neribotos galimybės kombinuoti šventinius aksesuarus su gamtos grožiu bei harmonija!

Vienas iš paprasčiausių, bet tuo pačiu įspūdingiausią atmosferą kuriančių elementų – žvakės. Jų dėka galima sukurti magišką, romantišką bei be galo pakilią nuotaiką. Pasitelkus stiklainius į pagalbą, žvakes galima iškabinti visoje erdvėje, jos ne tik suteiks jaukumo, bet ir sutemus apšvies vakarėlio teritoriją. 

Kitas lauko šventėms puikiai tinkantis aksesuaras – popieriniai žibintai. Juos galima derinti su lemputėm bei kitais atributais. Savo forma bei spalvų įvairove jie kuria smagią, valiūkišką nuotaiką.

Citrinos, laimai, apelsinai ir kiti spalvingi vaisiai gali pasitarnauti kaip šaunios stalo dekoracijos, tereikia truputį fantazijos. Stalas atrodys natūraliai, gaiviai, šviežiai, skaniai, labai originaliai ir nepareikalaus didelių išlaidų!

Kaip sakoma, velnias slypi detalėse, todėl nepamirškite, kad smulkmenos – labai svarbus elementas šventiškai nuotaikai sukurti. Tiek gamtoje, tiek patalpoje įspūdingai atrodo spalvotos girliandos – trikampėliai. Iš popieriaus ar lengvos medžiagos nesunkiai galite pasigaminti ir patys.  Taip pat smagus vasaros atributas – popieriniai skėtukai. Jie skirti gėrimams, bet puikiai gali sužibėti ir kitokiame amplua. 

Svarbiausias dalykas, kurio negalima pamiršti, vasara – spalvų, juoko ir džiaugsmo metas. Palikite subtilias spalvas rudeniui bei žiemai. Nebijokite, ryškių, netikėtų derinių – jie įspūdingai kontrastuoja su gamtos turtų spalvomis. 

 

Gabrielė

Gabrielė Yra toks geras posakis anglų kalba “Happiness is homemade”, taigi manau, namų interjero kūrimas bei puoselėjimas yra kaip geros tešlos paruošimas tam, kad ta laimė pavirstų į skanų pyragą.