Laiptai yra viena tų stebuklingų, dažnai neišnaudojamų, vietelių, kuriose galima tiek paslėpti, tiek pabrėžti atitinkamus daiktus – aksesuarus. Tikriausiai net nereikia minėti, kad patys laiptai gali tapti stilingiausiu namų akcentu. Po jais taip pat, esant galimybei, galima įkurti jaukią pasisedėjimo zoną. Taigi, būkite drąsūs ir judėkite tarp aukštų stilingai ir išskirtinai!

Viena dažniausiai iškylančių problemų – kur padėti daiktus, kurie nepatenka į jokią kategoriją, nėra tinkami būti šalia lentynoje pūpsančių daiktų ar tiesiog netelpa į spintą? Štai čia kuo puikiausiai gali pasitarnauti erdvė po laiptais ar tiesiog laiptuose! Toje vietoje įrengti stalčiai ar lentynos bus ne tik praktiška, bet ir be galo stilinga.

Viena magiškiausių namų vietų – biblioteka. Tai projektas reikalaujantis atitinkamos erdvės, kurios dažnai pritrūksta, kad ir kokio dydžio būtų namas. Vėlgi, šioje vietoje galima išnaudoti erdvę po laiptais, įrengus lentynas ar tiesiog išdėliojus knygas ant pačių laiptų. Tokiu atveju, knygos tampa praktišku aksesuaru, lengvai pasiekiamu, kai reikia ir savo spalvų bei šriftų įvairove pagyvinančiu interjerą.

Tuščia plotą, esantį po laiptais taip pat galima išnaudoti ir papuošiant jį lentynomis su mažyčiais natiurmortais. Tai suteiks namams ekstetiškumo.

Kita puiki idėja – įsirengti poilsio, siuvimo, skaitymo, piešimo ar kito širdžiai mielo darbo vietą.

 

Na, ir pabaigai pačios geriausios idėjos titulas atitenka šiems šuniuko namams! 

 

Gabrielė

Gabrielė Yra toks geras posakis anglų kalba “Happiness is homemade”, taigi manau, namų interjero kūrimas bei puoselėjimas yra kaip geros tešlos paruošimas tam, kad ta laimė pavirstų į skanų pyragą.