Neišmeskite senų jau perskaitytų laikraščių ir nesudeginkite jų nepanaudojus dar kartą. Štai keletas idėjų, kaip galima juos panaudoti ir sukurti orginalių namų apyvokos daiktų ar išskirtinai papuošti kambario interjerą.

  • Sienų dekoracija

Panaudokite senus laikraščius kambario sienai ar visoms sienoms padengti. Tai modernus, eklektiškas ir žinoma ekologiškas būdas namuose turėti savitą interjerą. Idėja puikiai tinka miegamojo sienai ar darbo kambariui dekoruoti.

  • Vainikas

Galima papuošti namus iš laikraščių pagaminus vainiką. Nebūtina raityti rožes ar kitus augalus. Tai gali būti tiesiog įdomus supintas ar savitai suklijuotas vainikas. Toks kūrinys gali suteikti elegantiškumo ir moteriškumo Jūsų namams.


  • Staliukas

Tai lengvas ir nebrangus būdas pačiam pasigaminti staliuką. Toks sprendimas kambariui suteiks žaismingumo ir lengvumo, tačiau tuo pačiu atliks tikro staliuko funkcijas.

  • Jungikliai ir rozetės

Tai paprastas ir įdomus būdas namų detalėms, kuriomis paprastai rūpinamės mažiausiai, suteikti išskirtinumo. Mažos smulkmenos gali padaryti Jūsų namus ispūdingais ir orginaliais.

  • Paveikslai

Vietoje to, kad pirktumėte meno kūrinį, pasidarykite jį pats. Suraskite kažką, kas patraukia Jūsų akį, ar galbūt žodžius, kurie Jums ką nors reiškia ir įrėminkite juos. Nustebsite, kaip puikiai tai gali atrodyti Jūsų namuose.

  • Lempa

Perdarykite nuobodžią lempą ir paverskite ją stilingu kambario akcentu. Paprasčiausias būdas yra apklijuoti laikraščio lakštais visą šviestuvo gobtą, o lempos stovą perdažyti.

  • Veidrodžio rėmas

Paverskite paprastą veidrodį šiuolaikišku ir moderniu kūriniu. Veidrodžiui padarykite rėmelį iš kartono, ir apklijuokite jį nedidelėmis, iš laikraščio susuktomis tūbelėmis.

Dar keletas idėjų, kaip panaudoti senus laikraščius.

domoplius.lt

domoplius.lt