Rytas Vilniuje, 8:00. Namų savininkė Laura palieka namus ir išvyksta į darbą. Įprasta darbo dienos rutina, tačiau šį kartą sugrįžus, jos namai bus šiek tiek atnaujinti ir pakeisti. www.manosiena.lt komanda padarys tai greičiau nei per penkias valandas.

Permainos turėjo įvykti labai greitai bei švariai. Įvertinus esamą interjerą, jo būklę ir galimas vietas pokyčiams - pasirinkta tapetais dengta siena, kuri buvo akcentas didžiajame kambaryje. Šiam tikslui pasitelkta medinė sienų danga. Tokį pasirinkimą lėmė esama grindų danga, prie kurios buvo derinama mediena ir noras įvesti naują medžiagą ir netradicinę paviršiaus faktūrą. Interjere dominuoja standartiniai išpildymai: dažai, tapetai, plytelės. Įvedus naują medžiagą – gaunamas prabangos ir jaukumo efektas. Panaudota mediena į interjerą įsiliejo labai organiškai, nesuardant esamos namų harmonijos, o ją papildant.

Atliekant permainas interjere, keičiant detales ar renovuojant dalį kambario - svarbu išlaikyti vientisumą ir suderinamumą. Pagrindinė taisyklė darant atnaujinimus ir permainas - nepakenkti esamam vaizdui. Atnaujinant šį interjerą buvo pasirinkta pastelinės spalvos mediena. Šviesi sienos spalva vizualiai didina kambario erdvę, suteikia lengvumo pojūtį. Pasirinktos medžiagos struktūra, suteiks gyvumo praktiškumo ir ilgaamžiškumo.

Dažnu atveju abejojame kokios spalvos interjero detales pasirinkti, kaip dažyti sieną ar kokį stalą įsigyti. Pasirinkimas, kurį naudodami visuomet pataikysite į dešimtuką – šviesiai pilki atspalviai. Netgi interjero dizaino specialistai atsidūrę aklavietėje į pagalbą ,,pasikviečia“ pilką spalvą. Vienas iš populiariausių interjero įrengimo stilių – skandinaviškas stilius. Visa šio stiliaus koncepcija paremta pilkais, lengvais, pasteliniais atspalviais. Priešingu atveju, galima ramiame interjere įvesti itin akcentuotų ir ryškių atspalvių bei faktūrų, bet šiam darbui rekomenduojame kreiptis į profesionalus.

Interjero atnaujinimo taisyklės:

1. Atsikratykite ,,griozdų“ - didelių baldų, kurie sudaro netvarkos įspūdį.
2. Sujunkite senas medžiagas su naujomis.
3. Išlaikykite jaukumą.
4. Nekopijuokite, išlikite saviti.
5. Svarbu dydis. Derinkite medžiagų formatus.
6. Išgryninkite keletą interjero akcentų ir bendrą namų temą.

Pietų pertrauka - 14:00, namų savininkė grįžta namo pavalgyti. Interjeras atnaujintas. Pakeitus nedidelę namų detalę efektas akivaizdus ir šeimininkus džiuginantis. Šeima pasiruošusi pavasariui. Nedidelį pokyčiai suteikia daug džiaugsmo, reikia tik išdrįsti.

Projekto autorius www.manosiena.lt | Facebook puslapis 


domoplius.lt

domoplius.lt