Architektūros ir interjero studijos "Casablanca" architektai - Eugenijus Byčenkovas ir Laura Byčenkova 50 mnedideliame dviejų kambarių bute Venecijos kvartale Vilniuje sukūrė išskirtinai jaukiu minimalizmu dvelkiantį interjerą. Šiuose pasakiškuose namuose gyvena jauna pora. Pagrindiniai užsakovų pageidavimai - šviesus, funkcionalus, baldais neperkrautas būstas – išpildyti nepriekaištingai!

Architektų teigimu, dėl mažo buto ploto, šeimininkai nenorėjo apkrauti jo daiktais bei aksesuarais, todėl sienas puošia tik nuostabios šeimos nuotraukos, pabrėžiančios šių namų jaukumą.

Pasak architektų, butą įrenginėjo ir su architektais daugiausiai bendravo buto šeimininkė, pagal jos norus ir buvo pasirinktas interjero stilius – moderni klasika. Šiam stiliui pabrėžti buvo naudojamos tokios priemonės, kaip  grindų dangos klojimas „eglute“, korpusinių ir mobilių baldų charakteris – filinginės ar „žaliuzi“ tipo durelės, spalvinė sienų gama ir apmušalų „romantiškumas“, užuolaidų tipas, durų stilistika.

„Grindų apdailai kambariuose bei koridoriuje panaudota laminato danga, vonioje – keraminės plytelės savo klojimo principu bet formatu identiškos kambarių dangai, miegamajame – kiliminė grindų danga. Sienos ir lubos dažytos, akcentinėms plokštumoms pabrėžti panaudoti sienų apmušalai – fototapetai.

Visi korpusiniai būsto baldai – virtuvė, vonios baldai, TV baldas, gaminti pagal individualų projektą.“ – teigia.

IInterjero dizainas: Architektūros ir interjero studija “Casablanca”

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas            

 

 

Gabrielė

Gabrielė Yra toks geras posakis anglų kalba “Happiness is homemade”, taigi manau, namų interjero kūrimas bei puoselėjimas yra kaip geros tešlos paruošimas tam, kad ta laimė pavirstų į skanų pyragą.