Įrengti kūdikio kambarį – viena atsakingiausių ir sudėtingiausių užduočių. Juk jame mažylis praleis tiek daug laiko. Tačiau nepamirškite, kad Jūs – tai pat! Taigi, šis kambarys turėtų būti Jūsų abiejų mylima erdvė. O kaip dar efektyviau kambaryje sukurti išskirtinę, individualią, charakteringą atmosferą nei dekoracijomis? Žaismingais pakabučiais, girliandomis, sienų piešiniais ir kitokiais akcentais, kurie neretai ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. O atėjus laikui - lengvai pakeičiami.

Vaiko kambario sienos nebūtinai turi būti vienos, rausvos ar melsvos, spalvos. Nepabijokite eksperimentuoti. Pavyzdžiui, ant sienos kabanti mini paveikslų galerija ne tik suteiks kambariui valiūkiškumo, bet ir bus puiki mokymosi vieta. Galima pakabinti mažylio piešinius, šeimos nuotraukas, žemėlapius ir svarbiausia – vaikučio vardą, kurį jam vėliau išmokti bus vieni juokai.

Ne mažiau svarbi detalė yra vaikučio lovytė.  Vieta, kur susiduria du pasauliai – mamytės rankos ir viliojanti sapnų karalystė. Labai svarbu sukurti tokia aplinką, kuri būtų jauki, magiška ir svetinga. Čia Jums taip pat pasitarnaus rankų darbo dekoracijos – nuo svajingą įspūdį kuriančių pliušinių debesėlių, tiulo užuolaidėlių, smagių girliandų iki piešinių ant sienos.

Sienų piešiniai bei kitos dekoracijos taip pat gali atskirti erdves kambaryje. Pavyzdžiui, nurodyti kur skirta vieta sudėti žaislams ar poilsio, žaidimų, vystymo, žindymo vieta ir pan. Atminkite, kad koloritas nebūtinai turi būti kuo spalvingesnis, žaismingą, vitališką atmosferą galite sukurti akcentų (pagalvėlių, spintučių, kedučių, dekoracijų, piešinių ir t.t.) pagalba. Šis sprendimas dėkingas tuo, kad akcentai bei esminis kambario koloritas lengvai keičiamas pagal nuotaiką ar vaikučio amžių.

 

Gabrielė

Gabrielė Yra toks geras posakis anglų kalba “Happiness is homemade”, taigi manau, namų interjero kūrimas bei puoselėjimas yra kaip geros tešlos paruošimas tam, kad ta laimė pavirstų į skanų pyragą.