Pastaraisiais metais išaugo itin didelis susidomėjimas industiniais pastatais, pamirštais kampeliais, daiktais, baldais ir rakandais, kurie prikelti naujam gyvenimui atsiskleidžia visai kitomis spalvomis ir tampa kone geidžiamesni nei modernūs, išpuoselėti daiktai bei baldai. Industrinis stilius dažniausiai asocijuojasi su erdviomis patalpomis, turinčiomis aukštas lubas, didelius langus, tačiau tai tik nerašyta taisyklė – kuo puikiausiai šį tikrą, gyvą ir natūralų stilių galima susikurti ir gyvenant bute ar standartiniame name. Taigi, keli patarimai ir inspiracijos kaip tai padaryti.

Metalas, geležis ir medis – pagrindinės šio stiliaus medžiagos. Jos savo ruožtu diktuoja ir patį interjero koloritą. Ankščiau geležis ir metalas siejosi su santechnika, pramonine veikla, konstrukcijomis ir kitais negražiais dalykais, kuriuos žmonės stengėsi paslėpti ir kitaip užmaskuoti. Šiandien dekoravimo tikslais naudojami metaliniai elementai, moderniame interjere įspūdingai kontrastuoja ir atrodo tiesiog išskirtinai charakteringai.

Absoliučiai visose srityse svarbiausia yra detalės. Jos tarsi back vokalas – pabrėžia nuotaiką, sustiprina įspūdį ir padeda iki galo atsiskleisti. Taigi, galite pradėti keisti savo namus ne iš pagrindų, o nuo tokių smulkmenų kaip virtuvinio stalo kojos, knygų lentynos, miegamojo spintelė ir t.t.

Dar vienas efektingas būdas pramoniniam stiliui sukurti – panaudoti senus ar visai kitą paskirtį turinčius daiktus. Labai svarbu, kad tai būtų ne tik gražu, bet ir funkcionalu.

Dar vienas būdas prisivilioti į interjerą šio stiliaus magišką atmosferą yra meno kūriniai. Tai gali būti grafikos kūriniai, nuotraukos, senoviniai reklaminiai plakatai, didelio formato tapybos darbai. Kabinkite vieną kūrinį, jei jo formatas pakankamai didelis būti kambario akcentu. Tačiau, jei tai mažesnių formatų kūriniai, jie gali būti pamaišyti su reklaminėmis raidėmis, įvairiais ornamentais ir kitais aksesuaraius, tinkamais kabinti ant sienos. Svarbu, kad tai turėtų prasmę jums ir efektyviai suskambėtų erdvėje.

Gabrielė

Gabrielė Yra toks geras posakis anglų kalba “Happiness is homemade”, taigi manau, namų interjero kūrimas bei puoselėjimas yra kaip geros tešlos paruošimas tam, kad ta laimė pavirstų į skanų pyragą.