ID объявления: D7356904
Вернуться к объявлению

Продаётся yсадьба Rokiškio rajono sav., Keležeriuose

Продаётся yсадьба Rokiškio rajono sav., Keležeriuose

Все объявления продавца: https://domoplius.lt/nta21amzius

Контакты


NTA 21 amžius
Продавец:
Контактный телефон:
Электронная почта: Связаться
Panevėžys
Эл. почта: [email protected]
www.nta21.lt
Цена: 22 000 €
Цена 1 кв. м:274 €
Общая площадь здания:80.36 кв. м.
Количество этажей:1
Число комнат:2
Год постройки:1970
Площадь участка:29 сот. (0.29 га)
Тип дома:Бревенчатый

Комментарии

Vos 50 metrų iki Keležerių ežero, Rokiškio rajone, Keležerių kaime, parduodama sodyba su erdviu žemės sklypu. Rąstinio 1970 statybos metų namo bendras plotas - 80,36 kv. m. Yra du erdvūs kambariai, virtuvė ir veranda. Antras namo aukštas neįrengtas. Šildymas kietu kuru (koklinės krosnys). Vanduo - iš šulinio. Erdvus 29 a namų valdos sklypas, kuriame stovi ūkinis pastatas, lauko virtuvė, rūsys.

Kartu su sodyba parduodami du žemės ūkio paskirties sklypai, kurie ribojasi su namų valdos sklypu. Pirmasis - 0,61 ha, antrasis - 0,66 ha. Patogus susisiekimas: iki Rokiškio - 25 km, iki Panevėžio - 96 km, iki Utenos - 45 km, iki Zarasų - 28 km.

Tik apžiūrėję gyvai, galėsite įvertinti parduodamos sodybos privalumus.

Susidomėjote? Norėtumėte įsigyti? Susisiekite su mumis dabar tel.: +370-640-32442 arba apsilankykite www.nta21.lt.

NORITE SĖKMINGAI PARDUOTI AR NUSIPIRKTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ – MES ĮSIKLAUSYSIME Į Į JŪSŲ PAGEIDAVIMUS IR PADĖSIME PRIIMTI GERIAUSIUS SPRENDIMUS! PAS MUS JŪS GAUSITE AUKŠČIAUSIO LYGIO PASLAUGAS - PROFESIONALUMAS, GERA REPUTACIJA IR ATSIDAVIMAS.
NEDELSKITE IR SKAMBINKITE MUMS JAU DABAR!!!
PIRKĖJUI NĖRA TAIKOMAS TARPININKAVIMO MOKESTIS!