Jaunos ir perspektyvios dizaino studijos DIZU interjero dizainerės Renata Mockutė ir Jurgita Saulytė kuria išties išskirtinius, modernius, šiuolaikiškus ir be galo jaukius namus, į kuriuos visuomet norisi grįžti. Šįkart Vilniuje esančiame prestižiniame žvėryno rajone, netoliese prekybos centro „Panorama“ architektės suprojektavo tikrą svajonių butą: „Užsakovas, jaunas, drąsus žmogus, kuris nebijojo į gyvenamąjį plotą pasižiūrėti kitu kampu. Pasirinkęs butą per du aukštus, kurių bendras aukštis 5.8 m., nepabijojo leisti sau turėti aukštą erdvę svetainės zonoje, taip gaudamas 80 kv.m. gyvenamąjį plotą ir galintis butą vadinti - loftu“ – teigia interjero dizaino studijos DIZU įkūrėja Renata Mockutė.

Pagrindinis užsakovo reikalavimas - šiuolaikiškas, modernus, funkcionalus interjeras. „Išskirtiniai reikalavimai - turėti aukštą erdvę, židinį ir sauna joje“ – teigia architektė – „erdvė per du aukštus - svetainės zonoje židinys išauga į laiptus ir laiptai perauga į darbo zoną, tai galima vadinti pagrindiniais planiniais sprendimais, kurie padarė įtaką pačiam interjerui.“


Pasak interjero dizainerės, pagrindinė interjero koncepcija ir stilistinė idėja yra modernus, šiuolaikiškas interjeras, atvira, švari, šviesi erdvė, aiškios linijos ir formos.  „Naudojamos spalvos, neutralios šviesios, šaltesnių tonų, kontrastui išryškinti juoda spalva, o erdvei sušildyti medinės grindys ir medžio dekoras interjere, pagrindiniais akcentais tampa tekstilė, kuriai pasirenkamos ryškios spalvos kaip raudona, žalia, žydra. Taip pat interjere dominuojantis veidrodis, kuris optiškai panaikina sienų ribas, praplečia erdvę. Svarbus elementas interjere - apšvietimas, kuris interjere  pabrėžia geometriją. “ – pasakoja Renata Mockutė.

„Apdailai gausiai naudojamas medis, medžio masyvas - grindų dangai ir sienų dekorui darbo - vaiko kambaryje, medžio plokštė, kuri perauga nuo pirmo aukšto lubų į antro aukšto darbo stalą. Veidrodis, kuriuo apsiuvamas pirmo aukšto san. mazgas. Akmuo, židinio dekorui, kuris perauga ir suformuoja laiptą. Specifinis sienos dažymo dekoras, apjungiantis aukštą svetainės erdvę ir miegamojo zonas. Kiliminė danga, miegamajame, norit suteikti jam daugiau minkštumo. Stiklas kaip langas iš miegamojo į svetainę dėl didesnės šviesos sklaidos. Medžio imitacijos plytelės, pereinančios iš darbo zonos į dušą koridoriuje ir į vonios kambarį.“ – teigia.

"Interjeras, atspindi šiuolaikišką ir atvirą požiūrį į gyvenimą ir į gyvenamąją vietą. Noras turėti neįprastus namus, standartiniuose naujos statybos namuose,  požiūris į gyvenimą “Kitu kampu” atspindi nestandartinius interjero sprendimus. “ – teigia interjero studijos DIZU architektės Renata Mockutė ir Jurgita Saulytė.

Lofto planas
Jurgita Saulytė
Renata Mockutė

 

Gabrielė

Gabrielė Yra toks geras posakis anglų kalba “Happiness is homemade”, taigi manau, namų interjero kūrimas bei puoselėjimas yra kaip geros tešlos paruošimas tam, kad ta laimė pavirstų į skanų pyragą.