Traukiantis rudeniškiems orams ir vis dažniau siaučiant šaltukui, nejučia mūsų garderobas keičiasi į šiltus ir storus megstukus bei vilnones pirštines bei kepures. Tačiau įvairūs mezginiai ir neriniai tinka, ne tik drabužiuose, bet gali puikiai dėrėti ir visame interjere. Štai keletas idėjų, kaip galite „aprengti“ namus žiemai jaukiomis ir mielomis interjero detalėmis.


Įvairūs mezginiai iš storų, šiltų siūlų, išmegzti stambiais raštais namuose sukurs jaukumo iš šilumos pojūtį, o tuo pačiu Jūsų interjerui suteiks unikalumo bei išskirtinumo. Įvairūs kompoziciniai sprendimai, atitinkamai parinktos spalvos ir formos leis lengvai keisti interjerą, ir atėjus pavasariui namus galėsite tiesiog „perrengti“ nertomis, lengvesnėmis detalėmis iš plonų siūlų, kad namai atrodytų lengvi ir puošnūs.

Kambaryje galite suderinti keletą nertų detalių, pavyzdžiui, kambario užuolaidas ir šviestuvus, arba nėriniais puoštus gėlių vazonus ir pagalvėles. Patartina naudoti tokį patį ar panašų detalių motyvą, kad nėriniai susijungtų į visumą bei išlaikytumėte bendrą kambario vaizdą.

Megzta dubuo. Spalvingi megsti dubenėliai vaisiams ar  riešutams suteiks namams žaismingumo ir orginalumo.


Pieštukinės. Neįprastos megztos namų detalės suteikia žavesio bei priverčia šypsotis.


Pagalvėlės. Stambaus rašto mezginiais papuoštos pagalvėlės suteiks kambariui orginalumo ir išskirtinumo. Galima naudoti skirtingų spalvų siūlus vienoje pagalvėlėje arba apnerti keletą pagalvėlių skirtingų spalvų siūlais, siekiant išgauti įdomesnio rezultato.


Lempos. Tokiu pačiu principu galima „aprengti“ šviestuvus ar stalines lempas. Madingos spalvos ir šviestuvai apgaubti vintažiniais mezginiais.


Baldai. Skirtingas tekstūras ir spalvas galima suderinti ir balduose. Įdomų efektą galima išgauti derinant trikatožinį audinį su vilnos mezginiais. 

Sėdmaišiai. Sukurkite savo dizaino sėdmaišius. Jie gali būti įvairauss dydžio bei spalvų, pritaikomi tiek svetainėje tiek darbo kambaryje.

Užuolaidos. Jas galite kabinti virtuvėje, uždengiant duris, ar tiesiog pakabinti ant sienos.


Rankų darbo kilimai. Jie gali būti visokie – storesni, plonesni, margi, vienspalviai ir pan. Keiskite juos taip dažnai, kaip Jums norėsi ir kiek turite jėgų mezgimui. 

domoplius.lt

domoplius.lt