Išskirtinis butas Vilniaus senamiestyje naujame modernios architektūros name. Šis butas skirtas nuomai, todėl projektavimo užduotis buvo kitokia nei įprastai. Reikėjo suprojektuoti namus būsimiems užsakovams jų nepažįstant. 

Šio buto konceptas yra kontrastai - griežtos, aiškios formos kartu su lekaliomis, lenktų linijų formomis, šviesios spalvos su tamsiomis.  Pagrindinis akcentas mėtinės spalvos griežtų formų tūris pagamintas iš dažytos medžio faneruotės su atviromis poromis virtuvės-svetainės zonoje įsikertantis į antracito spalvos koridoriaus erdvę.

Vizualiai kabančiame mėtinės spalvos tūryje integruota virtuvės buitinė technika – šaldytuvas, orkaitė, indaplovė, koridoriuje integruota spinta ir paslėptos vonios kambario durys. Koridoriaus erdvę užbaigia ažūrinė lentyna, kuri atskiria virtuvės zoną nuo svetainės zonos, padeda suformuoti jaukų minkštos zonos kampą.

Dar vienas itin svarbus šio buto interjero elementas yra baltos, lekalių formų lubos. Kurios apgaubia buto erdves, formuoja nišas paslėptam apšvietimui, virtuvėje lubų tūris apgaubia ir paslepia gartraukį ir integruotą funkcinį apšvietimą. Vientisas buto spalvų ir medžiagų konceptas dominuoja visame bute - svetainėje, miegamąjame ir vonioje. Butas numatytas skirtingų zonų ir tipų apšvieimas, kuris leidžia būsimiems gyventojams susikurti skirtingus apšvietimo scenarijus, pagal kiekvieno poreikį.

Visame bute dominuoja natūralus medžio grindys ir medžio faneruotės baldai. Šiame interjere specialiai paliktos tuščios vietos ant sienų ir įrengtas kryptinis-akcentinis apšvietimas su galimybe būsimiems gyventojams įsikurti su savo mėgstamais paveikslais ar nuotraukomis.

Interjero autoriai: Vaida Atkočaitytė, Valdemar Stupak, Viktoras Čeika.

Nuotraukų autorius: Leonas Garbačauskas

domoplius.lt

domoplius.lt