Parduotuvėje pamatė gražų, ryškiaspalvį kilimą, tačiau sustabdėte save nuo pirkimo, nes pagalvojote “ar jis tiks mano namuose? Kaip aš sukursiu atitinkamą interjerą kambaryje?” “Įkomponuoti” margą kilimėlį į kambario interjerą gali būti sunki užduotis, tačiau neskubėkite praeiti pro jį parduotuvėje – štai keletas patarimų, kurie padės sukurti kambario dekorą aplink nuostabų kilimą.

   Kaip išrinkti vietą: pirmiausia nuspręskite, kokios spalvos šiuo metu dominuoja Jūsų kambaryje, kuriame planuojate “įkurdinti” kilimą. Jei kambaryje jau turite tamsias kietmedžio grindis ar sodrios tamsios spalvos sienas, tuomet ryškios spalvos ir margaspalvis kilimėlis puikiausiai tiks šioje patalpoje. Galite pasirinkti kilimėlį, kuriame jau yra viena ar kelios spalvos dominuojančios visame kambario interjere, tuomet suderinti bendrą vaizdą bus žymiai paprasčiau.

   Margas kilimas su neutraliomis spalvomis: ryškus kilimas nebūtinai yra rėkiančių spalvų. Tai gali būti tiesiog didelių ornamentų ar įdomios grafikos kilimas, kuriame dominuoja neutralios spalvos. Toks kilimas taip pat gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Kambaryje, kuriame dominuoja tokios spalvos kaip raudona, bordo ar turkio mėlyna, puikiai dėrėtų ryškus kilimas su neutraliomis spalvomis ir įdomiu ornamentu. Tai stulbinantis būdas suvienyti grindis ir ryškias sienas neperkraunant kambario, bet suteikiant jam išskirtinumą.

   Kurkite aplink kilimą: jeigu kambaryje baldų dar visai neturite, pradėkite kurti nuo margaspalvio kilimo. Tai puikus būdas pradėti kurti interjerą nuo tokių spalvų, kaip geltona, oranžinė, raudona ir pereiti į lengvesnes spalvas ir kitus baldus bei aksesuarus visame kambaryje. Jeigu norite, kad erdvėje dominuotų ryškusis kilimas, tuomet sienoms pasirinkite šviesias spalvas, tokias kaip balta, pilka ar švelnaus kavos atspalvio. Puikus dalykas pradedant kurti interjerą nuo grindų yra tai, jog tuomet dekoruoti kambario erdves galite dalimis.

   Vietos pasirinkimas: Apgalvokite, kuriame kambaryje Jums labiausiai norisi ryškaus kilimo. Kambaryje išlaikykite neutralios spalvos baldus, jeigu nusprendėte, kad pagrindinis akcentas čia bus kilimas. Tuomet drąsiai galite priderinti margaspalvias pagalvėles. Įspūdingą kilimą geriau patieskite tame kambaryje, kuriame gausu natūralios saulės šviesos.

   Kuriant interjerą su ryškiais akcentais svarbiau yra ne tai ar jie dera tarpusavyje, o tai kaip Jūs jaučiatės toje erdvėje ir ar tai atspindi Jūsų gyvenimo būdą bei pasaulėžiūrą. Savo namuose Jūs turite jaustis laukiamas ir ryškus kilimas turi tik pridėti šio jausmo. Ir jeigu planuojate įsigyti ryškų kilimą, pirmyn – jis pavers Jūsų namų erdvę nuostabia ir unikalia vieta, kurioje malonu leisti laiką.

domoplius.lt

domoplius.lt