Plačioje įvairovėje nėra lengva išsirinkti naują čiužinį, nes jų yra daug bei skirtingų. Ima atrodyti, kad trūksta informacijos ir faktų, padėsiančių teisingai apsispręsti. Tačiau nenusiminkite, nes rinkoje atsirado naujas žaidėjas – Napsie. Tai vienas čiužinys ir būtent toks, kurio jums reikia. Leiskite paaiškinti kodėl.

Galbūt jau kilo mintis, kad siūlymas rinktis iš vieno varianto yra per daug drąsus, bet mes stropiai atlikome savo namų darbus ir žinome, ką sakome. Mūsų tyrimas atskleidė stulbinantį rezultatą dauguma žmonių nori lygiai tokio paties čiužinio, kokį mes ir nusprendėme pagaminti. Jokių variantų, jokių dilemų, jokių nesibaigiančių diskusijų – tik tai, ko reikia jums.

Pradėjome nuo čiužinių gaminimo technologijų analizės ir surinkome geriausius šios srities ekspertus, kurie padėtų įgyvendinti tobulo miego siekiamybę. Norėjome sukurti tokį miegojimo paviršių, kuris idealiai tiktų kiekvienam. Tačiau mums netiko niekas, kas jau buvo rinkoje. Todėl ėmėme bendradarbiauti su viena pagrindinių miego laboratorijų, kad sukurtume korio formos spyruoklę iš putų poliuretano, kuri juda trimis kryptimis ir dinamiškai prisitaiko prie Jūsų kūno formos bei svorio, o taip pat ir prie pačios miego pozos.

Tai buvo revoliucinis žingsnis, atvedęs prie tobulos kombinacijos: viskozės elastinės medžiagos, prisitaikančios prie kūno linijų, ir spiralių iš putų poliuretano. Kartu šios medžiagos suteikia balansą tarp komforto ir tvirtos atramos.

Nepriekaištingo čiužinio sukūrimas buvo tik pradžia. Mes norėjome įsitikinti, kad tai tikrai geriausias pasirinkimas kiekvienam. Pagaminome šimtus Napsie čiužinio prototipų, kuriuos visą laiką kvietėme išmėginti, reikšti nuomonę, pastabas. Tokiu būdu nuolat tobulindami, eksperimentuodami su medžiagomis bei sandara, galiausiai pasiekėme tikslą.

Daugiau nei tūkstantis žmonių, su skirtingomis kūno formomis bei svoriu, dalyvavo Napsie kūrimo procese, todėl galime garantuoti gaminio universalumą ir patogumą.

Čiužinį išbandė žmonės, kurių svoris nuo 50 iki 100 kilogramų, ir visi jie teigė, kad juto aukščiausio lygio komfortą ir prilaikymą.

Jei tai jūsų dar neįtikino, kad renkantis čiužinį, Napsie yra geriausias pasirinkimas, tuomet išbandykite jį nemokamai. Ne, ne parduotuvėje, o savo namuose. Juk neįmanoma išsirinkti tobulą čiužinį parduotuvėje per 10 minučių. Todėl siūlome 101 nakties Napsie bandomąjį laikotarpį. Išbandykite jį savo namuose, o vėliau, jeigu jis jums vis dėlto nepatiks, tiesiog grąžinkite. Tai tikrai paprasta!

Jei esate pasiruošę patekti į visiškai naują puikaus naktinio miego lygį, tuomet išmėginkite Napsie. Jis nei per minkštas, nei per kietas – jis tiesiog tobulas.

Daugiau informacijos www.napsie.lt

domoplius.lt

domoplius.lt