Dauguma vyrų iš prigimties yra minimalistai – kuo interjeras paprastesnis, tuo geriau. Jiems nereikia daug pasirinkimo, daug skirtingų daiktų, patalpoje jie paprastai vertina erdvę, daiktuose – ilgaamžiškumą ir pirmenybę teikia santūrioms, tamsesnėms spalvoms.


Klasikiniame vyriškame interjere nerasite dekoratyvinių detalių, tekstilinių smulkmenų ar kutų ant užuolaidų. Čia dominuoja žaliuzės arba vienspalvės, klostuotos užuolaidos. Galimi abstrakčių formų ar ornamentų raštai, tačiau jokių margiaspalvių ar gėlėtų raštų. 


Sienos atviros, taip pat vienspalvės ar su reljefiniais tapetais. Viena siena dažnai marginama fototapetais, apdailinama akmens ar plytų imitacija. Pagrindinės spalvos pilka, juoda, žemės spalvų gama.


Pagrindinė buto erdvė yra svetainė - čia būtinas patogumas ir komfortas susimaišęs su prabanga ir solidumu. Kambario centras yra video ir audio aparatūra, nes čia poilsio zona skirta filmų žiūrėjimui bei muzikos klausymuisi, patogi sofa ar gilus krėslas, minkštas kilimas. Jokių perkrautų detalių - paprasta, konkretu, be didelių emocijų.


Darbo kabinetas yra vyriško interjero šventovė. Čia aplinka taip pat kukli, bet stilinga ir patogi. Ant rašomojo stalo kompiuteris ir būtiniausi darbo reikmenys. Čia gali stovėti nedidelė sofa poilsio minutei ar kavos petraukai po sočių pietų. Būtinas atributas yra solidi knygų lentyna, biblioteka. 


Vyriškoje virtuvė vyrauja aukštųjų technologijų stilius, ir dar pripildyta pačiais naujausiais buitiniais prietaisais. Čia vyrauja funkcionalumas ir praktiškumas. Dažnai virtuvėje „įsikuria“ baro zona su atitinkamais atributais.


Miegamasis kambarys – itin minimalistinis ir lakoniškas. Spalvos šioje erdvėje – neutralios, leidžiančios ramiai ilsėtis ir nedirginančios akių.
Tačiau nereikėtų  pasiduoti  stereotipams, nes visgi ne visi vyrai vienodi.

 

domoplius.lt

domoplius.lt