Kalėdinių lempučių spalvų, formų ir ilgių gausa leidžia sukurti išskirtinius papuošimus, kurie jūsų namams suteiks unikalumo ir jaukumo. Prieš įsigydami naujas lemputes apgalvokite, kaip ir kur norite jas panaudoti, taip papildant šventinį namų interjerą.


10 originalių būdų panaudoti kalėdines lemputes:

1. Lemputės induose. Kalėdinės lemputės puikiai atrodo įdėtos į vyno butelius, stiklainius ar vazas, taip sukuriant romantiško apšvietimo šviestuvus. Kartu į indus galite įdėti kankorėžių, žaisliukų ir kitų dekoracijų.

2. Lemputės š
alia lango. Girliandas galite pakabinti prie lango, taip suteikiant šviesos namams ir kartu sukuriant šventiką nuotaiką žvelgiant iš išorės. Panaudoti galite tiek paprastą tiesią girliandą, tiek įvairiausių formų, kurios pritaikytos kabėti atskiromis linijomis. 


3. 
Lemputės ant stalo. Serviruodami kalėdinį stalą, papuoškite jį skoninga girlianda, kuri suteiks netikėtą akcentą bei malonią šviesą svečiams. Jei neturite elektros lizdo šalia stalo, įsigykite girliandą, kuri veikia baterijų pagalba.4. Įvairios formos. Lempučių girlianda galite papuošti įvairių formų konstrukcijas: žvaigždes, kopėčias, paveikslų rėmus, medžių šakas ir kitką. Taip pat iš ilgesnės lempučių girliandos suformuoti žodžius ant sienos, kurie džiugintų tiek grįžtančius namiškius, tiek apsilankančius svečius.

5. Netradicinės eglutės. Iš kopėčių ar medinių lazdelių suformuota eglutė, puikiai atrodys papuošta įvairiaspalvėmis lemputėmis. 6. Lemputės ant lubų. Jei namuose neturite švelnaus ir jaukaus apšvietimo, kurio norėtumėte žiemiškais vakarais, pakabinkite girliandą ant lubų. Įjungta girlianda namus apšvies švelnia romantiška šviesa. Jei pakabinsite spalvingas mirksinčias lemputes, jos puikiai tiks kalėdiniam vakarėliui.
7. Girliandos. Įvairias šventines girliandas, pagamintas iš medžių šakų, uogų, medžiagos skiaučių ar kitų priemonių, apšvieskite lempučių girlianda. Tokiu būdų girliandos išlaikys savo įspūdį ir vėlų vakarą.


8. Pakabinamas šviestuvas. Apvynioję lanką ar seną šviestuvą lempučių girlianda, sukursite unikalų interjero akcentą. Ant tokio šviestuvo galite pakabinti kalėdinių žaisliukų, lietučio ir kitų aksesuarų, kurie gražiai atrodytų apšviesti. 
8. Girlianda vakarėliui. Lempučių šviesa nepamainoma kalėdinių vakarėlių metu. Jas galite nuleisti nuo lubų, pakabinti virš galvos, apdėlioti baldus, barą ir kitas namų vietas. 
10. Šeimos nuotrauka. Ech, kaip gražu žiūrėti į šventines šeimos nuotraukas! Dar gražiau atrodo tam pasitelkus kalėdinę girliandą.


Galiausiai nepamirškite bent vienos girliandos palikti ir svarbiausiam švenčių atributui – eglutei.

domoplius.lt

domoplius.lt