Miegamasis namuose yra tokia pati svarbi erdvė, kaip ir virtuvė. Šiame kambaryje mes pradedame ir pabaigiame kiekvieną naują dieną. Nuo jo įrengimo priklauso, kokios emocijos užplūs atsibudus ryte, kaip jausimės vakare prieš užmigdami. Skirtingų būsto šeimininkų požiūris į miegamojo kambarį gali skirtis. Vieniems tai yra tik miegui skirta vieta, kitiems - individuali erdvė, kur galima ramiai skirti laiko sau. Todėl kiekvienas miegamojo kambarį kuria skirtingai. Tačiau bet kokiu atveju miegamojo erdvėje yra vienas pagrindinis baldas - lova, kuris kuria nuotaiką, lemia bendrą erdvės dizainą ir turi būti patogus. 

 

Ryški lova

Miegamajame nesijausite nuobodžiai, jei jame įkurdinsite ryškią ar įdomios formos lovą. Žinoma, pasirinkus ryškią lovos spalvą kiti kambario baldai turėtų būti mažai pastebimi, neutralių spalvų ir jų neturi būti daug. Originalaus dizaino lova savaime diktuos stilių, kurį papildys įprastų formų kuklesni baldai. Tokios lovos puikiai atrodo minimalistiniuose lofto tipo interjeruose. 

 

 

Skandinaviško interjero mėgėjams

Jei manote, kad negalėtumėte užmigti tokio intensyvumo spalvų lovose, miegamojo erdvėje galite kurti ramybe ir paprastumu dvelkiantį skandinavišką interjerą. Šiuo atveju lova galėtų būti medinė, baltos ar pilkos spalvos, minimaliai dekoruota. Visame kambaryje turėtų vyrauti panašūs atspalviai, natūralios medžiagos ir galbūt keli ryškūs aksesuarai, augalai. 

 

Retro stiliaus baldai su kojelėmis

Tokio tipo lova, plonomis medinėmis kojelėmis, dažnai būna apsiūta gobelenu, neryškių, žemės spalvų, todėl bus lengva priderinti ir kitus kambario baldus. Tarp modernių baldų atrodys lyg išskirtinė detalė, tarp sendintų ar kitų retro stiliaus baldų bus pagrindinis, visumą užbaigiantis akcentas.

Retro stiliaus miegamajame tiks tiek ryškios interjero detalės, tiek sendintos ar nespalvotos nuotraukos. 

 

Vintage stiliaus miegamasis

Romantikai visada jausis gerai miegodami šviesioje patalpoje, kur baldai yra aptakių ar raitytų formų, o lovos dekoruotos raižiniais. Turbūt dažna mergaitė vaikystėje sunkiai įsivaizduodavo savo ateities miegamąjį be pagalvėlių, jaukių pledų, žvakių ir knygų. Nereikia būti vaiku, kad norėtume tokio miegamojo ir šiandien, nes jaukūs, šilti, minkšti daiktai simbolizuoja apie atsipalaidavimą, geras emocijas, prisiminimus, laiką sau skaitant knygas... Jei tai paauglės miegamasis, romantišką įvaizdį gali sukurti metalinė lova - kušetė, daugybė pagalvėlių ir, žinoma, tik pastelinės bei šiltos spalvos.

Klasikinė medžio prabanga

Miegamojo erdvė gali būti ypatinga pasirinkus klasikinę medinę lovą, o prabangos jausmui padidinti - satininę patalynę. Itin išskirtinai atrodys šviesaus korpuso lova su įdomaus ir išskirtinio audinio galvūgaliu ar apvadais, klasikos pojūtį perteiks lovos su dekoratyviomis sagomis galvūgalyje ir įmantriomis kojelėmis.

Kukli, bet prabangi

Subltilumas, žemiškos spalvos, paprastumas ir patogumas niekada nereikškė pigumo. Miegamasis gali atrodyti labai prabangiai, nors jame vyraus tik praktiški ir patogūs baldai, kurie leis užtikrinti jūsų miego kokybę. 

Nepriklausomai kokį miegamojo lovos stilių pasirinksite, ji gali būti komfortiška, praktiška ir funkcionali. Todėl renkantis lovą verta dėmesį atkreipti į audinio kokybę, patalynės dėžės mechanizmą ar kitus patogius sprendimus.

 

Nepamirškite

Miegamasis – kambarys, kurio neprivalote atverti svečiams, todėl jis gali labiausiai išreikšti jūsų asmenybę ir įgyvendinti net keisčiausias idėjas. Taip pat kurdami miegamojo erdvę nepamirškite ir kitų svarbių detalių kaip geras kilimas, užuolaidos, tinkamas apšvietimas, šviesi vieta spintai, kai ryte svarstysite ką apsirengt, ir be abejonės – kokybiškas čiužinys!

 

 

domoplius.lt

domoplius.lt